Przejdź do treści
mentalnemoce

Kontakt

Masz pytania do mojej oferty? Chcesz zgłosić dziecko lub grupę na zajęcia?
Zapraszam do kontaktu. Chętnie rozmawiam i lubię pisać maile

Jak rozpocząć współpracę z Trenerem Mentalnym Juniorów Aleksandrą Żarnowiecką?

Zanim rozpoczniemy wartościową współpracę z pewnością dużo porozmawiamy. Poznanie charakterystyki dziecka/grupy i zdiagnozowania problemów to podstawa, abym mogła przygotować właściwy plan treningowy i go wdrożyć z Twoimi podopiecznymi.

Zapraszam do kontaktu rodziców, placówki edukacyjne, kluby sportowe i wszystkich, którym prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży leży na sercu.

Jestem do Państwa dyspozycji pod telefonem, mailem lub formularzami na stronie. W zakładce OFERTA znajdują się formularze do zapytań w sprawie poszczególnych typów zajęć.

Czekam na kontakt od Ciebie i razem ustalimy jak pracować dalej, aby osiągnąć to, co najlepsze dla naszych Juniorów. 

Sosnowiec

Lokalnie działam w Sosnowcu i okolicy, ale z sukcesem prowadzę także zajęcia indywidualne w formie zdalnej

Aleksandra Żarnowiecka
FAQ

Najczęściej Zadawane Pytania

Moje dziecko wykazuje bardzo dużo złych emocji. Co mam robić?

Nie ma złych emocji, wszystkie emocje są dla nas dobre. Każda uczy nas czegoś nowego, daje nowe doświadczenie lub nas przed czymś ostrzega. Należy jedynie odpowiednio je nazwać i wspierać dziecko w prawidłowym ich przeżywaniu.

Moje dziecko cały czas jest w ruchu, nie potrafię go zatrzymać nawet na chwilę. Czy to oznacza, że w momencie rozpoczęcia nauki będzie miało problemy z koncentracją?

Dzieci w wieku młodszym właśnie poprzez ruch uczą się życia. Potrafią cały dzień biegać, jeść machając nogami, nawet spać i przemieszczać się kilkanaście razy w ciągu jednej nocy. Dzięki temu poznają świat, uruchamiają wszystkie swoje zmysły, pobudzają rozwój mózgu i całego ciała. Uczą się również komunikacji społecznej i wyrażania emocji. Nie oznacza to, że mają problem z koncentracją. Na skupienie przyjdzie jeszcze czas:)
 

Mój nastoletni syn nie słucha co do niego mówię, proszę go o coś kilka razy, a on na drugi dzień nic nie pamięta

W okresie dojrzewania dochodzi do tzw. resetu połączeń neuronowych, co powoduje zmiany we wszelkich aspektach funkcjonowania młodych ludzi. Należy sobie uświadomić, że młodzież nie robi tego celowo, oni po prostu mogą całkowicie nie pamiętać, co się niedawno do nich mówiło.

Mojemu synowi brakuje pewności siebie na boisku, przy jakiejkolwiek akcji wycofuje się, a potem w zaciszu domowym musimy walczyć z jego smutkiem i pogardą dla samego siebie

Zapraszam na sesję treningu mentalnego, wspólnie znajdziemy przyczynę braku pewności siebie oraz wdrożymy w życie codzienne narzędzia, które dodadzą mu pewności siebie we wszelkich sytuacjach, przed jakimi postawi go otaczający nas świat.